Ayıcık Pati Kardeş Bekliyor
Önceki
ŞANSLIYIM
Evhamlı Anne
Sonraki
İnceleme

PHILIPS AVENT DECT Bebek Telsizi İncelemesi

Konu bebek telsizleri olduğunda en önemli iki şey çekim mesafesi ve sesin netliğidir. Bu iki mesele aynı zamanda ebeveynlerin en çok şikayette bulundukları konulardır. Philips AVENT DECT hem çekim mesafesi hem de temiz sesi performansı ile piyasada bulabileceğiniz en iyi bebek telsizlerinden biri.
13 Aralık 2014
Artılar

Uzun çekim menzili
Kristal netlikte ses
Ayarlanabilen ses düzeyi
Kolay kullanım
Sıfır parazitlenme
Veri şifreleme

Eksiler

Pilleri cihazda şarj edilmiyor

Puan
Patikk Puanı
Kullanıcı Puanı
Oy Verin
Kullanım Kolaylığı
9.0
10
Kapsama Alanı
9.0
10
Parazit
10
10
Kullanım Kolaylığı
9.0
10
Özellikler
6.0
9.9
Pil Ömrü
9.0
3.6
Bir Bakışta

Eğer bir bebek telsizinden beklentileriniz uzun mesafelerde ve parazitlenme oluşmadan çalışması ise Philips AVENT DECT beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

8.9
Patikk Puanı
9.7
Kullanıcı Puanı
2 ratings
You have rated this

Kapsama Alanı

Philips AVENT DECT’i arada birkaç duvar olduğunda bile 45-50 metrelik bir mesafede parazitlenme olmadan rahatça kullanabiliyorsunuz. Evin bir köşesinden diğerine gittiğinizde bile sıkıntı yaşatmıyor. Açık alanda ise monitörün çekim mesafesi 300 metreye kadar ulaşıyor.

Parazit

Bu bebek telsizinin bir diğer artısı da etrafında bulunan diğer elektronik aletlerin oluşturduğu sinyallerden etkilenmemesi. Kablosuz modem, telsiz telefon ve 2 cep telefonunun bulunduğu bir ortamda sessiz bir şekilde çalışmayı sürdüren cihaz, alıcı ve verici arasındaki mesafe arttığında bile bu özelliğini aynı şekilde koruyor. İki ayrı odada farklı monitörler kullanmak istediğinizde de sonuç değişmiyor ve cihazlar birbirinden etkilenmiyor. Philips bir kez daha elektronik ürünlerdeki başarısını kanıtlıyor.

Monitör kolaylıkla kullanılmak üzere sade bir şekilde tasarlanmış ve pil azalması veya menzil dışına çıkılması durumunda anında uyarı sistemi devreye giriyor.

Kullanım

Çeşitli uyarı sesleri ve ikaz ışıklarıyla çok sayıda düğmeden oluşan bebek telsizlerinin aksine Philips AVENT DECT Bebek Telsizi özellikle basit ve sadeliği ile kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Özellikler

Akıllı ECO Mod

Telsiz iletim gücünü otomatik olarak minimize eden ve pilinizin kullanım ömrünü artıran Akıllı ECO moduna sahip. Bu mod sayesinde telsiz yakın mesafelerde kullanıldığında daha az pil tüketiyor.

Rahatlatıcı Gece Işığı

Ebeveyn ünitesinde bebeğinizi sakinleştirmek ve onun kendisini daha güvende hissettirmesi amacıyla Philips ACENT DECT gece ışığına sahip. 4-5 metre mesafede bile bebeğinizin sesini net bir şekilde alabildiğinden bebeğin çok yakınında durması gerekmiyor.

5 LED’li Işıklandırma

Ebeveyn ünitesini sessiz konuma getirip bebeğinizin odasındaki ses düzeyini 5 kademede gösteren LED ışıklar yanıyor.

Pil Ömrü

Philips AVENT DECT iletim gücünü otomatik olarak minimize eden ve pilinizin kullanım ömrünü artıran Akıllı ECO moduna sahip. Bu mod sayesinde telsiz yakın mesafelerde kullanıldığında daha az pil tüketiyor.

Sonuç

Temel özellikler olan kullanım kolaylığı, kapsama alanı ve temiz ses sizin için önemli ise Philips AVENT DECT Bebek Telsizi beklentilerinizi karşılayacaktır.

Yorumlar
Yorum yap

Yorum Yap

Kullanım Kolaylığı
Kapsama Alanı
Parazit
Kullanım Kolaylığı
Özellikler
Pil Ömrü

PATİKK
Araç çubuğuna atla